Kedimin Kusmugunda Parazit

Bugün kedim kustu ve sarimtirak kil kurduna benzeyen parazitler vardi veterinere goturucez ama bu konu hakkinda bilgisi olan var mi ?

5 CEVAP

Reyyanhan

Hap yutunca hepsini döker

Reyyanhan

Parazit yaptırma n lazım iç dış

sulede

Parazit malesefki kusma yapiyor.bir vet hekime gotururseniz ic dis parazit tedavilerini yapar.(piredende kurtulmus olur minik) yada veterinerden siz alip yapabilirsiniz(yutturabilirseniz tabi).yeni yontemler var hem ic hem dis parazit olarak enseye uygulanan yontem.hem kedi yutarken korkmamis oluyor.hemde uygulamasi cok basit(dis parazit uygulamasi fakat icerigi farkli)veterinerliklerde bulunuyor

Bu hapi veteriner vericek değil mi

Birde üstünde bir tane de pire vardi veterineri aradik aşi zamani gelmistir dedi