Çok Acil Lütfen

Linbonrick

2 aydır bende olan kara kıza geçici kalıcı yiuva haftaya memlekete gideceğim ve evde çok can var lütfen Edremitte geçici kalıcı yuva

18 CEVAP

ayseeny

ne araba çarpması hayvan kıyafet giymiş ne alaka yahu

ygzkptn

İlan koyuyorum daha rahat olur isterseniz koyuyum mu

Linbonrick

Lütfen en azından paylaşım yapın

Linbonrick

Çok sevinirim

Linbonrick

Edremitte sokak hayvanları yaşatılmıyor. Hiç bahçedemi yok pazar gününe kadar vakti var 05070095890

ygzkptn

Koyuyorum

Linbonrick

Yazık olacak kızıma

miammmm

bende koyuyum istersen

ygzkptn

ilanı bir daha koyayım o zaman görürler belki

ygzkptn

3 sefer ilan koydum inşallah sahibini bulmuşsunuzdur

Linbonrick

Pazar gününe kadar yuva bulmam gerek yoksa bilinmeze gidecek

miammmm

çook üzüldüm arabamı çarpmış

Linbonrick

Araba çarpmadı sadece yuva arıyorum. Pazar gününe kadar bulamazsam sokağa bırakacağım

Linbonrick

Bugünüde saymazsam son bir günü

Linbonrick

İnş. Bu sitede msj yazanlarda öylesine mi yazıyorlar anlamadım. Bir ay geçti hala cvp yazacaklar aramıyorlarda