Cig Etli Kemikli Tavuk

riberyyy

Burdaki kasaptan 1kilo civarinda etli biraz tavuk kemigi verdim cok severek 1dakika surmeden yediler bisey olurmu biyerde okumustum cig tavuk kemik felan faydali olurmus

21 CEVAP

georgestaub

@siri

50-65 diyor her 4 öğününde bu kadar veriyorum

Cotontzu_Siri

15 gr kadar verin (eğer bu günlükse)

yasement

Yok toplam yazar paketlerde. Ama doymuyorsa biraz fazlasını da verebilirsiniz bir zararı olmaz. Çok da yardımcı olamadım kusura bakma lütfen, kendi oğlumu 2.5 aylıkken sahiplendiğim için 1.5 ayı tam bilemedim.

riberyyy

Benim hayvanin kedi degil buyuk boy kopek 2tane

zibityus

kemiğin hiçbir faydası yoktur

zibityus

doğru bilgi üste çıksın istiyorum siz bana cevap vererek bence polemik istiyorsunuz