Kedi Besleme Seçenekleri

Anket

Karışık
(5 oy)
Ev Yemeği
(0 oy)
Yaş Mama
(0 oy)
Kuru Mama
(8 oy)
Toplam (13 oy)

👋🏻Selam Petlebi Üyeleri🖤
Bu yazıyı yeni kedi sahiplenecek olan kişileri kedisini hangi şekilde beslemesi konusunda bilgilendirmek için yazdım.Uzun olduğu için fotoğraf olarak paylaştım hepinize iyi okumalar dilerim.Ankete katılmayı unutmayın.
🙋🏻‍♀️~Tavsiye
•Her gün belirtilen miktarda kuru mama ile besleyip haftanın 1-2 günü yaş mama veya uygun ev yemeği ile besleyebilirsiniz.

1 CEVAP

Oqrenerde06

Bizim akraba da tekir var 17 yıl baktı sadece ev yemeği vermiş. 😂