Kedi Kumu

pelnztrk

KEDİM 7-8 AYLIK KUM OLARAK NE KULLANMALIYIM SİZCE ??
BEN ŞUAN MARCAT MARKASININ İNCE TANELİSİNİ KULLANIYORUM. UYGUNMUDUR ?

10 CEVAP

Renklipati

Bende lindocat kullanıyorum fakat pumcat yorumlara bakarsanız çok memnunlar bende geçeceğim kumun bitince sizde deneyin isterseniz

Renklipati

İki kere değiştirdim bende yeni kumu alta koyun üzerine eski kumu serpin yadirgamasın, ayrıca pumcat için 0 toz diyorlar toplaklaşması güzel ve kokuda hapsediyor fiyatı da uygun

pelnztrk

ya süreklide kum değişikliği iyi değil diyolar. yani benim kedim kakasını yapmıyor kuma bende artık neden die düşünür oluyorum

pelnztrk

şimdi baktımda çoğuda kötü diyor. insanın aklı karışıyr

Renklipati

En sonki burda ki kullanan arkadaşlar var olumlu yöndeydi hatta firmadan yetkilide geldi açıklama yaptı 5 kg alıp deneyeceğim
Şimdi ki kumum lindocat memnunum sadece topaklaşması da güzel fakat alırken dağılıyor biraz yoksa çok memnunum

Lindocat sabunlu kullanmaya başladık çok memnunuz

PumCatLitter

Merhabalar @pelnztrk :)
Pum Cat E-ticaret Sorumlusuyum, sanırım online kanallardan yapılan yorumlar hakkında aklınız karışmış :)
Size yardımcı olmak isterim aklınızın karıştığı yerleri dilerseniz buradan dilerseniz mesaj kısmından benimle paylaşır mısınız?

baddem

Vancat güzel kum onu alabilirsiniz

Buketbayraktar

Ben vancat aktif karbonludan çok memnunum ama ben de bitince pum Cat e geçmeyi planlıyorum tozsuz doğal olduğu için fiyatı da baya uygun. En son kullanıp yorumlayan arkadaşlar detaylı yazdı memnundu

pelnztrk

kokulu almama taraftayım tabiki