N&D Den Biraz Daha Uygun Fiyatlı Kaliteli Mama Hangisi?

shallwe

Orijen- acana- n&d-?

bu sıralamada sizce n&d den Bir sonra hangisi geliyor

13 CEVAP

fettahaltuntas

Bonacibocu arkadas buraya bonocibo yazar simdi XD

aycylmz

n&d den sonra ne geliyor yani diye sormuş gelip acana demişler. n&d den daha uygun olmasını istiyor @shallwe acana önermenin mantığı ne?

aycylmz

britcare, bozita, sanabelle, prima cat, matisse falan olabilir bence.

shallwe

tyguler ablacım oku artık soruları ya, bir de ben kedime kullanıcam yani nasıl diyim kırmadan bilemiyorum ama. buradaki çoğu kişi deneyimli insanlar . 13 yaşında olmana rağmen bir kedinin sorumluluğunu almak çok güzel bir şey senin açından ama yani 10 yıldır kedi bakan biri buraya soru soruyor sen de 40 yıllık deneyimliymişsin gibi mama sıralıyorsun kuzum bence yapma yani bunun sorumluluğunu alma çok aktifsin burda görebliyorum ama bir süre bilgi almak için kullan burayı gözlemle, incele.

SerraYanmaz

Bozita

Renklipati

Sıralama yapamayacağım her mama her kediye yaramıyor bunu en azından öğrendim, kullanıp memnun kaldığım orta segment denecek felicia baya iyi geldi kedime çok iştahlı yiyordu

mihriii

bozita bence

Buketbayraktar

İçerik olarak bakarsak britcare ve bozita kesinlikle. Nd ile yakın içerikte mamalar. Bozitanın tahılsız mamaları ve brit care in de yeni tahılsız serisi tabi kast ettiğim. Hatta ben britcare kullanıyorum.

sushikedi

pro plan

sushikedi

pro plan

Renklipati

Acana diyorum kullanıyorum ve severek yiyor yavru kedi maması alıyorum

shallwe

cidden niye acana diyosunuz arkadaşlar sıraladım kendimce Orijen acana nd bu üçünden sonra hangisi gelir diye. ayrıca proplan olduğunu düşünmüyorum 4. mamanın içerik açısından.

shallwe

ben de bozita- brit care- naturea arasında kaldım.
malum ekonomi çok kötüye gidiyor . acana kitten ile besliyordum ama fazla yiyor ve yetiştirememeye başladım mamayı. 4 aylık tahmini şu anda bi tık uygun fiyatlı seçeneklere yönelmek istedim. nd yi 5 kg ilk falan alınca uyguna geliyor ama bu aralar fazla şikayet var ve güvenemedim açıkçası. naturea düşünüyorum onun da içeriği çok sade geldi. burada bozita öneriliyor fazlaca o da aklımda. aynı sıkıntıları yaşayan ya da bu mamaları deneyen varsa yorumları bekliyorum