Reflex Maması

Reflex maması hiç kullandınız mi öğrenci olduğum için uygun fiyatlı bulmaya çalışıyorum sizce nasıl

5 CEVAP

ElifChes

ben de başlarda reflex kullandım ama kedimi pek iyi etkilemedi. Sonra felicia somonlu 2kg 69 tl gibi bi fiyata bulunca hemen aldım ve resmen kedimin her şeyi değişti. tüyleri daha parlak kakası daha kokusuz ve ağzı kokmuyor. Birkaç gün önce de natura markasının hamsili yaban mersinlisinden aldım 2.25 108 tl. Eğer fiyat konusunda sıkıntı çekiyorsan pet shoplardan iyi markaların mamalarından birer kilo alıp verebilirsin hem bir anda fazla para vermemiş olursun hem kedin sağlıklı olur..

ElifChes

ayrıca yukarıdaki arkadaşa katılıyorum mystic ve mattise hem içeriği iyi hemde uygun fiyatlı..

Trcnoglum

Ben ilk 1 ay kullandım ama içeriği pek iyi değil. Uygun fiyatlı ve içeriği iyi olarak mystic öneririm şuan kullanıyorum 2 aydır gayet iyi

ruthiees

kalitesiz mamadansa veterinerinizden kaliteli mamaların açık hallerini temin ederseniz daha iyi olur

fiyatları ne tam olarak