5 Katlı Binada Maltese

miniyavru

Biz 5 Katlı bir binada duruyoruz sizce böyle bir binada kaç numara maltese terrier bakılır 0-1-2........vs

8 CEVAP

Luckyssss

Olsun benim kediyle kıyaslayınca gözüme minicik geliyo :D :D

Cotontzu_Siri

  1. 0 da olabilir ama biraz daha zahmetli oluyorlar, özellikle 5 katlı bir binada 0 numaraların merdiven kullanamaması problem. eviniz büyükse 2 numara da olur ancak maltese 2 numara olmaz, 2 numara alacaksanız westie alın.

miniyavru

0 numara merdiven zaten cikmasada olur kucakda gider birde 0 in zahmeti merdiven mı sadece Gine varmı varsa yazarsanız sevinirim. birde 1 uygun olurmu

Cotontzu_Siri

1 yazdım zaten, en uygunu o. 0 bir koltuktan falan atlıyım derken kendine zarar verebiliyor. maltese zaten hassas bir ırk

Luckyssss

Benim ki ufacık 6. Katta oturuyoruz benim ki de koltuktan koltuga zıplıyor evin içinde kosturuyor büyük ırkını alma allah korusun camdan asagı bakıcam diye düşer

Cotontzu_Siri

lucky 1 numara ama :D

Cotontzu_Siri

0 numara yetişkin boyu 5 kilonun altında olan, 1 numara 5 ile 10 kilo arasında olan köpeklere deniyor

Cotontzu_Siri

siri de 1 numara. 2 numara orta ırkın küçükleri oluyor (örneğin westie)