Oğluma İlk Kuru Mamasını Petlebiden Alıyorum Beit Care

georgestaub

Arkadaşlar belli bir süre araştırdım, oğluma yaş mama olarak royal canin kitten almıştım , kuru mama olarakta idareten market maması friskies almıştım, araştırmalarım sonucunda brit care markasına karar verdim zaten brit care, n&d acana gibi markaların aynısından biraz daha hesaplısıymış içeriğide güzel, royal caninden daha iyiymiş hatta royal canin kedilerin fast food u gibiymiş, az önce petlebi'den sipariş verdim yanına hills yaş mama hediyesi var bakalım inşAllah oğluma yarar, teslim alıp kullandıktan bir hafta sonra izlenimlerimi yazarım.

2 CEVAP

miammmm

kaç yaşında kediniz

georgestaub

1.5 aylık şuan, mama dün geldi, önceki market mamasını yaş mamayla karıştırmadan yemiyordu brit careyi yaş mama olmadan bile yiyor açtığım yaş mama yarın bitsin sadece kuru mamaya geçecem yaş mama ara ara verecem.