Yavruların Gözleri Kızardı?

leylashzz

Merhaba arkadaşlar.Benim kedimin yavruları var 4tane.2 buçuk aylık.İkisinin gözlerinin etrafı kızardı son iki gündür,gözlerinide hep kısıyolar.Ilık çayla temizleyip terramycin sürdüm.Ama pekte düzelmiyorlar.Ne yapa bilirim sizce??

4 CEVAP

Cotontzu_Siri

tüyleri gözüne geliyorsa kestirin

leylashzz

Evet geliyo kesersem kötü birşey olmaz dimi?

patili

yok birşey olmaz. kücük bir makasla kesin tüyleri kafalarından güzelce kavrayıp :)
onlar alerji yapar gözün içini iyice sulandırır yakar

Cotontzu_Siri

keserken hareket ederlerse kazara gözüne zarar verebilirsiniz. yakınınızda tecrübeli biri, veteriner veya pet kuaför varsa onlardan isteyin.