Kedime Araba Yağı Geldi

nisaasavass

veterinerden çıkarken arabada taşıma kabının kapısını tam kapatmamıştık. genelde kucağımda otururdu. bugün fırları koltuğun altına girdi ve kafasına şu kötü kokan yağlardan bulaştı. eve gider gitmez sildim kurudu ama oradaki tüyler yıpranmış, kokuyor ve çok sert. ne yapmam lazım? teşekkürler

2 CEVAP

BademSeker

Belki kuru şampuanla falan temizlenir o kısım

sultansbutler

yıkayın. ya bebekler için olan şampuanlardan alın ya da kedilere özel şampuanlardan. eğer ben yapamam belki bi aksilik olur diyorsanız yakınınızdaki bi pet kuaföre götürün eğer varsa.