Barinaktan Köpek Sahiplenmek.......

miniyavru

Barinaktan köpek sahiplenmek istiyorum sizce Giresun gibi bir şehirin barınağında maltese terrier olurmu??????

28 CEVAP

dollfacepersian

Sahiplendirme sitelerinden bulabilirsiniz bence. Bulunduğunuz şehirde yoksa bile başka şehirden pet nakil ile getirebilirsiniz

miniyavru

Malik varmidir

miniyavru

Nakil olacak nakil varmidir

ygzkptn

İlan sahibine sorman lazım

Cotontzu_Siri

çok beklemeden telefonla arayıp sorun bence

miniyavru

Yarin aramayi dusunuyorum

Cotontzu_Siri

sahiplenilmiş olabilirler ama

Luckyssss

İstanbulda olsaydı kesinlikle vakit kaybetmeden arardım Keşke istanbulda oldaydı

milodelisi

Hayvan sahiplendiren biri olarak söylemem lazım, bu saatlerde aramayın cidden çok rahatsız oluyor karşı taraf. Ve açıkçası kendi adıma konuşursak gecenin 1 inde 11 de arayanlara hem geri dönmüyorum hem sahiplendirme yapmıyorum, gün içinde uygun saatlerde ararsanız daha mutluu edebilirsiniz karşı tarafı

Cotontzu_Siri

ben o numarayı ararım, sahiplenenin numarasını sorarım, sonra onu ararım, uzaktaysa nakil parasını öder getiririm o köpeği buraya :D

Cotontzu_Siri

ilan dün verilmiş :DD

Luckyssss

Allahım sen ne pinpirik bişey çıktın :D