Barinaktan Köpek Sahiplenmek.......

miniyavru

Barinaktan köpek sahiplenmek istiyorum sizce Giresun gibi bir şehirin barınağında maltese terrier olurmu??????

28 CEVAP

Luckyssss

Yedikule barınagının birde sitesi var ordan göz at derim sana ezgicim :) üstelik gönüllü ve mama yardımı da edebilirsiniz :)

Luckyssss

Lütfen göz gezdirin :)

Cotontzu_Siri

allahım, o ne öyle. aynı siri :D

Luckyssss

Evet aynı siri çok sevimli yaa öldüm bittim yemin ederim :)

Cotontzu_Siri

ya benim o köpeği takip etmem lazım. siriye eş :D bu görüntüyü bozmak istemiyorum

Luckyssss

Çoktan sahiplenilmiştir ki o pis sevimli lanet olası nasıl bişey ya ooo :D neyse sakinim ;D

Cotontzu_Siri

şans

Cotontzu_Siri

ben barınağa gittim. değil maltese, terrier bile yoktu :D

Luckyssss

İstanbulda olsaydınız yedikule barınagı vardı her cins köpek var

Luckyssss

Maltese bile var

Cotontzu_Siri

ben istanbuladayım ama ... :D

Cotontzu_Siri

istanbuldayım*

Luckyssss

Ama sahiplenmek için katı kurallar var