3. Kattan Düşen 40 Günlük Kedi

milodelisi

Arkadaşlar merhaba,
İki gün önce sokaktan annesi tarafından dövülmüş, bi gözü işlevini kaybetmiş 40 günlük bir kedi buldum. Veterinerleri dolaştık ve gerekli her ilacı aldım düzenli olarak yapıyordum, kedi benim evimdekı sıkıntılardan dolayı komşumdaydı, ondada dolu kedicik. Bu minnak mutfaktaydı kapı kapalı, komşumda havasız kalmasın camı açayım demiş çok az açmış. Kedide o kadar korkaktıki kutusundan çıkmazdı. Gelin görün ki sabah gittik yok mutfakta, aşağı indik yine yok bütün gün aradım. Şimdi komşum aradı bulmuş, yaşıyor hemde. Yemek yemiş yürüyor bir sorunu yok. İç kanamadan korkmam gerekiyor ama semptomlarını görmedik, tuvaletini takip ediyoruz.
Yapabileceğim başka bir şey var mı sizce? Ne olur neden sineklil yok kavgalarına girmeyin, biliyorum ama aklıma gelmedi camı açık bırakacağı. Artık yarın taktıracak o ayrı konuda, tek isteğim yapabileceiğim şeyler hakkında yardımcı olmanız. Çok çok uzgunum
Çok sağolum

17 CEVAP

milodelisi

Arkadaşlar kediyi kaybettik...

Elviss

çok üzüldüm. başınız sağ olsun düşmeden dolayı mı kaybettiniz