Gezdirme Tasması

Berf28

Merhaba kedim 7 8 aylık dişi bir miniş. Evde sıkılıyor gibi hissediyorum bahçeye indirmek için gezdirme tasması arayışındayım. Önerebiliceğiniz bir model varmı? Bir yelek gibi olanlar var bide sadece ip tarzı olanlar var hangisi uygundur?

9 CEVAP

Oqrenerde06

Ben ip gibi olanlardan aldım çok fazla da rahatsız etmedi tabi sadece balkona çıkarıyorum atlar falan diye onu da takıyorum 😂 bahçeye çıkarmak istemedim sürekli alışır ister diye

Berf28

Kaç yaşında hangi beden aldınız

veterinere gidin orada satılır bütçenize göre olanı alın ama bütçeniz iyi ise yelek gibi file gibi bir şey var yani ip olandan değil hiç alışmamışsa zıplayıp kurtulmaya çalışır yelek gibi olan daha iyi tavsiyem yelek gibi olan

derwy

https://ty.gl/afgk0jn
biz bu tasmayı almıştık 30 tl civarındaydı aldığımızda fiyatı artmış ama çok sağlam bir tasma ve kedimi rahatsız etmedi hiç.

Berf28

Teşekkürler herkese🙋🏼‍♀️

Kuzucansu44

Trixie marka kullanıyorum yelek gibi olanlardan değil. Stoğu bittiği için link koyamıyorum ama kesinlikle onu tavsiye ederim. Çok sağlam.

dezgicavus

https://ty.gl/wcyvod17 . Ben bundan aldım, alt kısmı sadece çırtçırtlı korkumdan üzerinden ucuz ip gibi olanlardan vardı onuda takıyorum. Beden ölçüleri yazıyor, kedinizi ölçüp ona göre bakabilirsiniz. Şuan sadece balkonda denedim bir sorun olmadı. Bahçede çok kedi köpek var ve dışkılarında parazit çok o yüzden cesaret edemedim.

Berf28

Çok teşekkür ederim herkese 🌸

Boncuk2020

Bende ip şeklinde olan tasmalardan aldım. Alışana kadar biraz zorluyor ama. Şimdi alıştı takarken bekliyor biliyor balkona çıkacağını. Ben sadece balkona çıkarken takıyorum. Dışarıya alışmasını istemediğim için hiç çıkarmadım, zaten kapıdan dışarı çıkmaya da korkuyor :)