Yavru Köpekleri Nasıl Sağlıklı Tutabiliriz?

LokmanC

Arkadaşlar merhaba ben ırakta askeri personelin burada o kadar çok köpek varki bunların çoğunluğu 1 ile 4 aylık yavru köpekler her gün tek tek ölüyolar bunlara nasıl birşey yapabiliriz şimdikten cvp larınuz için teşekkürler.

5 CEVAP

Cotontzu_Siri

hiç yaşayan anne yok mu

Cotontzu_Siri

ne gibi bir sebepten ölüyorlar? hastalık, açlık, susuzluk, insanlar, diğer hayvanlar, aşırı soğuk/sıcak?

LokmanC

Hastalık büyük ihtimalle her gün süt ve çorba veriyoruz AC kalmıyolar

Cotontzu_Siri

öncelikle süt vermemelisiniz, sindirim sistemi problemlerine yol açar. içtikleri suyun temiz olmasına dikkat edin, hastalık bulaşabilir. sağlıklı olanlar ile hasta olanları bir arada tutmamaya çalışın.

LokmanC

1,5 aylık hayvana ne verebirizki