Pire Sorunu

Daisy2017

Merhaba pireyle başımız dertte evi ve bahçeyi ilaçlattım , 2 kez ilaçlı banyo yaptık, ense damlası da yapıldı, boynunda bayerin pire tasması da var ama üstünde gene de pire var nerede yalnış yapıyoruz acaba ? Ürün olarak daha etkili ne kullanabilirim ? Yardımcı olurmusunuz?

11 CEVAP

dollfacepersian

Daisy2017
Stronghold damlayı nereden sipariş ettiniz acaba?

sulede

Merhaba pire malesefki hemen cozumlenemiyor.nekadar zamandir pire sorununu cozmeye calisiyorsunuz?ense damlasinin deriye nufus etmesinin ardindan pirelerin evinizde besledigi cani isirmasiyla.hemen son bulmuyor.ense damlasi yapildiktan 10 gun yada biraz daha fazla zamanda olabiliyor (her pirede hemen isirmiyor zaten oyle bir durum var).zaman icnde herseyi dogru ,tamyapildigi taktirde cozumlenebiliyor.ben stronghold un pire damlasini kullaniyorum.en iyisi cunki.digerleri inanin bos ve para tuzagi cozumlemiyor digerleri .kolay gelsin

sulede

Merhaba pire malesefki hemen cozumlenemiyor.nekadar zamandir pire sorununu cozmeye calisiyorsunuz?ense damlasinin deriye nufus etmesinin ardindan pirelerin evinizde besledigi cani isirmasiyla.hemen son bulmuyor.ense damlasi yapildiktan 10 gun yada biraz daha fazla zamanda olabiliyor (her pirede hemen isirmiyor zaten oyle bir durum var).zaman icnde herseyi dogru ,tamyapildigi taktirde cozumlenebiliyor.ben stronghold un pire damlasini kullaniyorum.en iyisi cunki.digerleri inanin bos ve para tuzagi cozumlemiyor digerleri .kolay gelsin

Daisy2017

Çok tşk ederim, fibroline ense damlası yapıldı, birde spreyini verdi veteriner ama sprey beni bile etkiledi ve hayvana zarar vermek istemiyorum , ciddi kimyasal var içinde, stronghold bulamadım şimdi kargoyla bir yerden rica ettim gelicek,20 günde bir yapılması gerek dediler , bu dönemlerde ve paraband tasma , tasma kullanıyormusunuz acaba , şimdi evi yarın ilaçlatıcam bahçeyi de , arkadan ilaçlı suyla yıkanıp ense damlasını yaptırıcam, bu ense damlasını alabileceğim yer önerirseniz sevinirim, oturduğum yerde hep farklı şeyler var genelde, pireylede 1 aydır başımız dertte

Daisy2017

Evet o spreyede dünya para verdim ve şimdi benim için çöp

bolt

Benim köpeğime veteriner fibroline ense damlasını önerdi biz çok mutluyuz bir sıkıntı çekmedik onu kullandıktan sonra

Daisy2017

Bizde bir işe yaramadı malesef fibroline, her dışarı çıktığında pire alıp geliyor üstüne, bir tanıdığımdan rica ettim kendi götürdüğü veterinerden alıp kargolayacak

Daisy2017

Bayer kitix tasma var ama paraband almayı düşünüyorum

Reyyanhan

Pire demeyin ya . Çıldırıyorum . Ev her yer pire doldu. Uyuz uyuz kaşınıyorum .. nereye ilaclattinz bende ilaclatcamda

Daisy2017

İstanbul kimya internetten buldum bende

Daisy2017

Eğer evde varsa şayet herşeyi kaynatıp yıkamanız lazım