Fikrine İhtiyacım Var

Arkadaşlar kedimi molly somonlu kısır mamayla besliyorum. Maalesef her zaman pahali mama alacak gücüm olmuyor. Şimdi elime para gececek bi 250 tl kadar ve bunu kedime en azindan daha kaliteli olan bi mama almaya harcamak istiyorum. Şimdi sormak istedigim şey şu.. kaliteli bir mama alip günlük olarak molly ile karıştırıp öyle beslesem nasıl olur ? Kızım kaliteli mamanin vitamini alabilir mi yoksa boşa mı gider karışınca? Bide hangi mama onerirsiniz ? Kısır kedim ve asla tavuk ürünleri yedirmiyorum ona gore balık çeşitleri veya etli mamalar önerir misiniz ? 250 tlye hangi kaloteli mamadan kaç kg alabilirim ? Teşekkürler 💙

5 CEVAP

alabalik32

Durumunuz yoksa onun yerine multivitamin alın. Arada verirsiniz.

slamyi

Golosi mama var

Zeytinbey

Golosi ve Felicia alabilirsiniz. Ekonomik ve içerikleri iyi

_Luis

Felicia ve molly içerikler aynı

Vitamin aliyorum aminasol kullaniyoruz az miktarda günlük takviyemiz. Ama yinede guzel mama yemesini istiyorum