Hamileee

Haceli

merhaba kedim sokak kedisi yaklaşık 40. 50 gün önce çifleşti karnı bayağ şiş yani kesin hamilemidir memesi tombul. şimdiden teşekkürler.

5 CEVAP

minky

Sokak kedisiyse zaten Mart ayındayız dişilerin çoğu hamile.Hamiledir büyük ihtimal.Uygun fiyatlı güzel bir mama verirseniz güzel olur.

ruthiees

hamiledir muhtemelen yiyecek fln verirseniz iyi olur

shoto

Çok yüksek ihtimal hamile hatta kesin diyebiliriz.Her gün mama su verseniz bile yeterli olur sokak kedisi için

NSukun

Hamiledir büyük ihtimalle doğuma da 10_ 20 gün kalmış bı doğum kutusu hazırlayın şimdiden alışsın yerie

Haceli

evet zaten besliyorum mama ile biyerde duydum böyle karın şişliği fip olabiliyormuş haralde emin olamadım oyun oynuyor