Kızıma Ne Olduğunu Anladım

Luckyssss

Kızım nerden bulduysa hatta ve hatta kapagını nasıl açtıysa gül kolonyası içmiş ağzı bildiğimiz gül gibi kokuyordu şimdide kan gbi renkte aşırı cıvık isalden daha farklı bişey yaptı hatta yaparken üstüne ossurdu da bu saatte de vet açık değildir ne yapıcam ne yapmalıyım

28 CEVAP

Luckyssss

Kanlı isal olmuş köpeğim param pulum yok yanımda annemler köyde oldugu için bana yardım etmezlerse ben napıcam borç para alıcagım birisi yok kii

Luckyssss

Allahım yaa nolursun bana yardım et

kedilikizzz

Ayy çok geçmiş olsun. Veterinerle konuşsan yardımcı olmaz mı ?

Luckyssss

Allah onların cezasını versin hepsi menfaatçi sultangazi gibi bi yerde asla yardım etmez bu veterinerler burda

Luckyssss

Mecbur kapı kapı veteriner gezicem bugun akşama kadar

nildogcat

Bursa'da olsaydınız yardım etmek çok isterdim:(Geçmiş olsun,gelişen bir şey olursa yazar mısınız?

Luckyssss

Tabiki bi veterinerle görüştüm dediki her kanlı isal parvo virüs değil dedi yediği bişeyden de kaynaklanmış olabilir dedi

Luckyssss

Ama tedavi be kontrol etmediler bunu söylediler anca

Luckyssss

Teşekkürler arkadaşlar geceden beri uyumadım takip ettim geceden beri

Şu anda durumu nasıl ?

Luckyssss

İyi gibi hareketli baya

Luckyssss

Tesekkürler :)

Luckyssss

Teşekkürler