Kızıma Ne Olduğunu Anladım

Luckyssss

Kızım nerden bulduysa hatta ve hatta kapagını nasıl açtıysa gül kolonyası içmiş ağzı bildiğimiz gül gibi kokuyordu şimdide kan gbi renkte aşırı cıvık isalden daha farklı bişey yaptı hatta yaparken üstüne ossurdu da bu saatte de vet açık değildir ne yapıcam ne yapmalıyım

28 CEVAP

Reyyanhan

Gül suyu nasıl içer ya

SelinTuksal

EFT yaptır annenlere

Therumeysa

ayrica istanbul uni veteriner fakultesi acili 7/24 acik pazartesi yogunlugu baslamadan nobetci hekimlere gosterin

Luckyssss

Şuan veterinere gidiyoruz zaten

Luckyssss

O benim tek dostum tek arkadaşım napıcam elim ayagıma dolandı

nildogcat

Ne biçim insan bunlar ya?!Bir de veteriner olacaklar yazık...Hepsinin derdi para..

georgestaub

Geçmiş olsun inşAllah ağır bir durumu yoktur

nildogcat

İnşallah iyileşir :(

Denizzzzzz

Ohhhhj iyi geçmiş olsun minnoşa :)

SelinTuksal

Yani öyle acil bi durumda aklınızda bulunsun

Luckyssss

İnternette bulamadım hiç bişey

Therumeysa

bi kontrol edin kan gibi renkte mi yoksa kanli ishal gibi mi?

Luckyssss

Kan gibi renkte

kedilikizzz

Bence en acilinden veterinere götür canm açık yerler var. Çok merak ettim ya

kedilikizzz

Sonucunu yazarsın geçmiş olsunn