Bir Köpek Sahiplenmek İstersem Bu Hangi Cins Bir Köpek Olmalı ?

Merhaba, petlebi ailesine yeni katıldım. Bir Arjantin Dogo sahibiydim fakat bir apartman katında yaşadığım için onun sağlığı ve psikolojisi açısından daha düzgün şartlarda yaşaması adına uygun bir eve yerleştirdim. Tabi şimdilik. Yakın zamanda aile üyelerimden birisi onu evine alacak. Bizde yeni bir dost arayışındayız fakat bu sefer daha dikkatli ve temkinli davranarak bir evlat edinmeyi düşünüyoruz. Yardımcı olabilir misiniz ?

8 CEVAP

Luckyssss

Maltese terrier , boxer , american cocker , english cocker , bulldog , boo :) şimdilik aklıma gelenler

Luckyssss

Her zaman hangisini sevdiniz :

georgestaub

Presa Canario olabilir

Cotontzu_Siri

havanese, coton de tulear, shih tzu, maltese, lowchen, bolognese, bichon frise

Teşekkür ederim inceleyeceğim söylediğin cinsleri . Teşekkür ederim :)

Bulldog, beslenme şekillerine falan bakıyorum şu anda...

Heveslendim baya çok güzeller... :) Belki ingiliz cocker'da olabilir ama şu anda ona yoğunlaştım...

Luckyssss

Eğer denize gidersen bulldog u yüzdürümezsin ama :)