Lindo Cat Kedi Kumu İyi Mi?

sevvalarik44

Lindo Cat kedi kumundan memnun musunuz?

10 CEVAP

fatma_nur42

ben memnunum 0 toz

TugbaAytekin

Ben bayadir sabun kokulu ince taneli olani kullaniyorum ve cok memnunum ama bu kedinin cisinden cisine degisir 😁 bazilari nefret ediyo cunku. Ben topaklanmasindan falan cokmemnunum

Renklipati

Benimde kullandığım memnum kaldığım kum lindo Cat koku hapsediyor toz yok toplaklaşması da güzel

Toz yok mu cidden hiç ?

fatma_nur42

cidden hiç yok ben elimi daldırıyorum öyle bile elime toz gelmiyor (kum temizken daldırıyorum :))

Elifsu17

lindocat in advanced multicat olanı harika. içinde de karbonat var koku hapsetme müthiş

asrayildrm

Bence toz var. Ama proline kadar asla yok.Dağılıyor biraz ama kokuyu güzel hapsediyor.Çok ince elekli kürekle çözülebilir. ben bunu kullaniyorum ve devam edicem bi süre.Fiyat çok uygun

elifemekci

1 senedir başka kum hiç kullanmadık. Topaklanma süper, toz ve koku minimal. Herkese tavsiye ettiğim bir kum. T r e n d yoldan 2li söyleyince ucuza geliyor indirimlerde direkt stokluyorum

dezgicavus

Ben pudralı olanı kullanıyorum tozma var, kesinlikle 0 değil tozu ama benim için sorun olmuyor çünkü ben temizlerken kumu elemiyorum. Ne kadar dar aralıklı kürekte olsa parça kalıyor ve kokuya neden oluyor. Hergün temizlediğim içinde koku problemim yok, temizlerken çok az pudra kokusu geliyor onun dışında pudra kokusu yok.

https://youtu.be/9yNAcF2VBQQ . Temizlerken bu şekilde temizliyorum, uzun süre kullanım açısından bilemiyorum kum azaldığı için 8 günde falan değiştiriyorum ama koku konusunda hiç parça kalmadığı için çok işe yarıyor.

snymr

ince taneli beyaz sabunlu olanını kullanıyorum ama topaklanma olmuyor son aldığım pakette memnun değilim çamurlaşma ve dipte kuru olarak kalıyor çişi. Koku açısından memnunum kokuyu hapsetmesi güzel ama topaklanma kötü.