Bu Nedir Acil?

Maumau

Arkadaşlar kedimd kum mu yapışmış bu nedir?
Yarın vete götüreceğim idrarında kristallenme mi var ben anlamadkm

17 CEVAP

fatma_nur42

eğer kediniz tuvaletini yaparken bağırmıyorsa acı çektiğini belirten davranışlar sergilemiyorsa hiç gerek yok

Buketbayraktar

Kum yapılmış Bi şey yok. Kakasını yaparken bulaştırmış kurumuş orda

fatma_nur42

normal bir kum yapışma vakası idrardaki kristallenmeyi tüyde kuruyan idrar ile anlayamazsınız gözle görülmez

derwy

sıvı yeşilse idrar yolları enfeksiyomu olabilir. idrar kesesinin bir tarafı kalınlaşmıştı benim kedimde böyle bir sıvı kalıyordu

Maumau

İdrarından mı bulaştı yoksa kumdan mı anlamadık

Maumau

Yok yok çişini yaptı, sonra kontrol ettik bunu gördük. Bugün sabah akıntısı vardı. Zaten bi kontrole inmişti gözlemdeydi. Şansımıza bunu gördük vet gördü bi ultrason çekelim içimiz rahatlasın dedi ama biz ağlıyoruz moraller bozuldu

Maumau

Cevap veren yok mu

Maumau

Heyyy

Maumau

Yine de ultrason çektireyim mi sizce? Veteriner ultrasonla bakalım bi dedi

Maumau

Öyle bir belirtisi hiç olmadı allaha şükür ama bugün pns bölgesinde ne yazık ki akıntı gördüm

Maumau

Uppp

Maumau

????

Maumau

Yppp

Maumau

Uppp

Maumau

Bu tarz tuz gibi bi şey mi? Yarın uştrasonla bakılacak benim kedime de. Sizin kediniz nasıl iyileşti? @derwy