Sineklik

ezgiisc

Pencerelere sineklik taktırdık. Kedi yırtar mı çıkmaya çalışır mı tırnaklarıyla yıpratır mı. Çok ince tellerden değil. Mesela telle ilk temasını mesela tele kolonya yada bu domestosun yeni çıkan dezenfektan spreyini sıksam mesela bir süre saçmamı. Oraya yaklaşmaması değmemesi için

6 CEVAP

Beyzaduman

Sineklik kumaşı bez tellerden değilse sorun olmaz. Eğer inceyse kolonya vs. işe yarar mı garanti veremem cam bu sonuçta kuş gördü mü atağa geçebilir.

ezgiisc

Ya da ne yapılabilir fikri olan var mı. Yeni taktırdık çünkü

ezgiisc

Fotoğrafını çekip de paylaşsam yorum yaparmısınız :(

mihriii

bizim açılıp kapanır sineklikler vardı kapıda diğer evimizde tel normal sinrklik teliydi yani bahçedeki kediler yırtmışlardı onu bi de dışarıya açılıyorsa üstünr atlarsa da açılabilit

momo44

Öncelikle merabalar şöyle söyliyeyim sineklik 1 senedir taktırdım tırmalama gibi bir huyu yok kedimin ama kuş gördüğünde atlayıp açılarak aşağı düşmüştü size önerim ya sıkıştırmalı kilitli sineklik varsa ondan yaptırın yada yazın hangi camları açıyorsanız piyasada dana 1 senedir ünlü olan ağ parmaklıklar var masraflı ama sağlam :) gerisi size kalmış

ka06

Kedi uzaklaştırma spreyi var zaten bakın mutlaka