Neden Yardımlarınızı Esirgiyorsunuz?

Kursademine

İshal durumuyla ilgili bi soru sormuştum ama hiç kimse cevap verme, yardımcı olma nezaketinde bulunmadı. 🙏🏼

8 CEVAP

patipatili

9 dakika insanların yardımcı olma nezaketinde bulunup bulunmayacağını anlamak için kısa bir süre bence çünkü iki sorunuz arasında tam 9 dakika var :) tavsiyem agresif tutum sergilemeyin burada herkesin amacı birbirine yardımcı olmak ama kimse sizin sorunuza cevap vermek zorunda değil bu da size hesap sorma hakkı vermez kaldı ki sorunuz daha önce çok kez sorulmuş olabilir ( aratıp önceki soruları okumadan başlık açmışsanız biraz armut piş ağzıma düş) veya sorunuzun cevabı kimsede olmayabilir. geçmiş olsun şimdiden

Monserzk

Yorum yapmak çok doğru olmaz veterinere getirseniz çok daha iyi olur umarım en yakın zamanda sağlığına kavuşur ishali geçer

momo44

Bu konuda yorum yaparsak yanlış olur. Çünki ihsal bazen kendilerde sıkķntılı bir durum yaratabikiyor bir veterinerden yardım alman en doğrusudur bence geçmiş olsun

ka06

Haşlanmış tavuk gogsu pirinç lapasi susuz olacak şekilde yedirebilirsiniz. Birde bol su içirin ki vücudu şoka girip daha da hasta olmasın. Ishalin birçok nedeni olabilir en başta parazit tabiki. Aşi takvimine dikkat edin. Çiğ beslemeyin. Kanlı ishale çevirmeden vet goturmenizitavsiye ederim

Renklipati

Çok geçmiş olsun,burda bir arkadaş kefir önermişti ve ishal için çok etkili olduğunu yazmıştı deneyenler de memnun kalmış kefir verebilirsiniz

Oqrenerde06

Enterogermina probiyotik kullanın.

tyguler

Hani insanlatın normal bir yaşantıları var ya, her dakika cevap veremiyorlar. Ben bazen soru sorduğumda 5 saat sonra cevap geliyor yani.

İshal için de laktozsuz kefir verebilirsiniz.

ruthiees

benimde sorularıma bazen cevap gelmiyor olabilir yani bu
buradakiler de veteriner değil ki kedinizin sağlık sorunu varsa e bir zahmet petlebiye değilde veterinere gidin ya da iletişime geçin veterinerinizle her kedininde ishal olma nedeni aynı değildir ayrıca