Sokak Kedilerine Ucuz Güzel Mama

momo44

Herkese iyi geceler diliyorum. Şimdi ben 10-15 kgluk mama alacağım çalıştıgım yerde 5 tane yavru kediye bakıyorum. Onlara kuru mama alıyorum fakat kg fiyatı 15-20 tl oluyor bazen tavuk haşlıyorum götürüyorum sıvı mama veriyorum büyüdükçe çok yiyorlar ve bütçemde sıkıntıya girmeye başladı sizden istegim içerigi güzel sokak kedilerinin severek yedigi biraz daha ucuz olan bir mama şimdiden yardımlarınız yorumlarınız için teşekkür ediyorum.

10 CEVAP

schembri2

Enjoy yemeyen kedi görmedim ve ucuz.

minky

MyStic BonaCibo Molly

Mika1881

Golosi de olabilir

ruthiees

golosi
felicia
prochice
mystic
bonacibo

Golosi sokak kedilerinin yiyebileceği en iyi mama o fiyata

Sselin1

Merhaba genelde verilen tavsiyler istediginiz fiyat araliginsa degil anladigim kadaryla siz kilosu 10 lira civarinda mama ariyorsunuz. Mitonun tavuklu mamasinu alabilirsiniz. 15 kilosu 148 lira. Daha ucuz olarak mercy var 15 kilosu 133 ama mito daha besleyici bir mama.

UYE

enjoy aralarında en kaliteli ve ucuz mama veterinerden temin edebilirsin bu arada köpeklerde baya sever kapının önünede koyabilirsin. Golsi şimdi baktım pahalıydı daha önce hiç denemedim benim tavsiyem enjoy kedi kg 10 tl

momo44

Teşekkür ediyorum

momo44

Arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum saolun yardımlarınıź için

momo44

Hepinize tekrarda teşekkür ediyorum