Ankada Acil Geçici Yuva

Cook

Binada doğum yapan anne ve henüz 1 haftalık 5 yavrusu var.Kedimin bulaşıcı hastalığı olduğu için ben evime alamıyorum.Havalar soğuk ve yavruların daha tüyleri bile çıkmamış.Mini minnacık,çok güzeller.Annesi biraz hırçın,etrafta çok çocuk var ve kendini güvende hissetmediğinden böyle davrandığını düşünüyorum.1.5 2 aylık olduğunda yavruları sahiplendirmek istiyoruz fakat o zamana kadar soğukta kalmasınlar :( Mamasını ben vereceğim,elimden geldiği kadar da yardımcı olurum.Evini açabilecek bir melek arıyorum bebişlere

6 CEVAP

asrayildrm

güncell

Cook

Anneyi de kalıcı olarak sahiplendirebilmeyi çok isterim,gözleri kocaman kocaman çok güzel eşşek sıpası.Benimki sağlam olsa kesin alırdım 🥺

Superisi814

Merhaba,
En azindan yorum yaparak yukarida kalmasini sağlayalim.Kismetleri acik olsun.Emin eller bulunsun.Sizin yavruya da gecmiş olsun.
Güzel niyetli kalbinize de teşekkürler 🐱🙏💞

Cook

Çok teşekkürler 💕

Superisi814

Günceldir..

Cook

Geçici yuva buldum,teşekkür ederim 🙏🏼 Yavrular için de 4 kişiyle anlaştık şimdiye kadar maalesef herkes ayrı ayrı almak istedi en azından iki kardeş beraber olsun istemiştim ama sokaktan iyidir en azından.1 yavru ve anne kaldı sahiplendirilecek 🥰