Matisse Kitten Kedi Maması

fatmanuur42

sizce bu mama nasıl yani kedime almalımıyım bi zararı olurmu kedim 4 aylık dişi

20 CEVAP

kedisvr

Bu mamayı kullanan kişilerin çoğu memnun kaldığını söylüyo yorumlarda..Market mamalarına göre daha sağlıklı..İçeriği düzgün uygun fiyatlı ender mamalardan :) bildigim bunlar..

fatmanuur42

teşekkür ederim :)

kedisvr

İçindekiler
Kurutulmuş Tavuk eti (36%), pirinç (20%), tavuk yağı, mısır, kurutulmuş balık eti (6%), mısır glüteni, kurutulmuş bütün yumurtalar (4%), hidrolize hayvansal proteinler, kurutulmuş pancar posası, balık yağı, bitkisel yağ, sodyum klorür, potasyum klorür, kalsiyum sülfat di hidrat, kurutulmuş bira mayası, mono‐di kalsiyum fosfat, kalsiyum karbonat.
Kg ‘da ki ilaveler ‐
Besleyici ilaveler: A Vitamini 18000IU; D3 Vitamini 1800IU; E Vitamini 180mg; C Vitamini 180mg; Niasin 45mg; pantotenik asit 18mg; B2 Vitamini 9mg; B6 Vitamini 7.2mg; B1 Vitamini 5.4mg; H Vitamini 0.45mg; folik asit 0.54mg; B12 Vitamini 0.07mg; kolin klorür 3000mg; çinko oksit 108mg; çinko sülfat monohidrat 120mg; manganez sülfat monohidrat 150mg; demir sülfat monohidrat 44mg; demir karbonat 60mg; pentahidrat bakır sülfat 50mg; kalsiyum iyodür susuz 2.4mg; sodyum selenit 0.22mg; DL‐metiyonin 3000mg.
Analiz Tablosu
Ham protein 36.00%; ham yağlar 14.00%; ham selüloz 0.90%; ham kül 7.30%; Kalsiyum 1.25%; Fosfor 1.00%; Magnezyum 0.09%; Taurin2900mg/kg.

fatmanuur42

royal canin alıcaktım 2 aydırd onu alıyorum açıkcası ama son zamnalarda yemiy kedim o yüzden değiştirmeye karar verdim bu ay biraz daha orta fiyatlı mama almam gerkiyo en iyisi bulmaya açlışıyorum :(

kedisvr

Farmina n&d ninde üreticisi.. heralde güvenebiliriz..ben bu fiyatta daha kaliteli bi ürün bulamadım.. brit care crazy im kitten var ama 7 kg lik o. Fiyatıda matisseyle nerdeyse aynı..Kalitesi nasil tam bilmiyorum..bilen arkadaşlar varsa yardımcı olabilirlermi

ursaminor

Pek çok ortalama mamayla aynı, bazılarından da iyi içeriği. Ama çok iyi değil. Sadece fiyatı iyi gibiymiş.
İçeriğinde taurin yok. Bunu kullanmayı tercih ederseniz, destek olarak taurin macunu kullanmayı ihmal etmeyin derim ben.

kedisvr

İçeriğinde taurin varmış

kedisvr

Bende şuan bu mamayı almayı düşünüyorum.. o nedenle araştırmıştım..

fatmanuur42

yani ozaman alıyım demi

kedisvr

Durumunuz iyiyse daha kaliteli daha sağlıklı mamalar var.. Ama buna yetiyosa gücünüz alın bence. Bende bu mamayı almaya karar verdim..

miammmm

matisse kittende iyi eğer başka alacaksan proplan junior de iyi

fatmanuur42

anladım teşekkür ederim herkese :)

fatmanuur42

7 kiloluk çok değil mi ya sevmezse nolcak peki

kedisvr

Ha siz o zaman 1.5 kg 2 kg lik vs. Daha ufak paketlerden alin Benim kedi pek secici degil.. sevmezsede sokak kedileri yer insallah..

kedisvr

http://www.*******.com.tr/matisse-kitten-kedi-mamasi