Kedim Hamile

Parss09

Arkadaslar merhaba 2 şubatta sokaktan kedi sahiplendim karni ve memeleri şişti istahi çok açıktı, iştahını sokakta aç kalmasına verdim iç dış için veterinere götürdüğüm de ise veteriner elime iki tane yavru geliyo dedi 19 martta ultrasona götürdüm bu süre zarfında karni biraz daha büyüdü ve 38 gündür hamile olduğunu söyledi veteriner hekim yani bizim aldığımız gün hamile kalmış boyle bisey mümkün mü? Aldığımız gün hamile kalsa karni memeleri şiş olur muydu? 57 gündür bizde ve iyice karnı şişti ne zaman doğum olacağını bilmediğim için yer yaptim bekliyorum yani biz almadan ne kadar sure önce hamile kalmış olabilir fikri olan var mı ilk aldığım ve son hali resimde valizin üstünde olan son hali

20 CEVAP

Parss09

Yok canim siz cok biliyosunuz sizin o veteriner diyosa doğrudur mantığım yüzünden 2 kedim öldü benim ne bos konusuyosunuz ya ben bu engin bakisimla hallederim çok doğru dedin valla

Parss09

Hadi bos konuşacaksan sayfanın altini boşalt lütfen ben buraya guzel insanlardan fikir almaya geldim yardim almaya geldim sen ve senin gibi insanların yargılarını aman olur tavırlarını görmeye değil. Iyi günler sizee

Parss09

Bademsekeri cok tesekkur ederim, çünkü ben internette okudum 65 günü gecerse ve dogurmazsa veterinere götürün diye yazılar okudum dogum zamanını da bilmediğim için endişelenmeye başladım isin kotu yani 2 veterinere götürdüm ve ikisi de kesin bir tarih söylemedi

Parss09

Sultansbutler, bademseker sizlere çok teşekkür ederim, ilk aldığım da ic dis bakarken elime iki tane yavru geliyor dedi veteriner ve ben veteriner konusunda çok sanssizim daha önce ki 2 kedim fipten vefat etti çok veteriner gezdim ve hepsini az çok tanıdım çoğu bu isi para için yapıyor. Şimdi yeni veteriner arayışlarına girdim suan ki veterinerimiz pek ilgili de değil ne yazık ki , biri tras ederken memesini kesti o yüzden aldıktan ne kadar önce hamile kaldığını bilirsem ona göre hesaplar bir yol izlerim diye düşündüm

Parss09

Bademseker, burdan baktim ama kayseri yoktu şehrinize göre veteriner hekim önerilerinde 😅