Kedi Evi Kullanan Var Mı?

pablopicasso

Merhaba,

Malum minnoşlar yukarılarda olup kuş gözlemlemeyi kendi alanlarını oluşturmayı seviyor.

Kedi evi alsam mı?
Yoksa atıl kalır mı? Arasında kaldım.

Alsam tek direkli mi? Çift direkli daha kullanışlı olur? Epey yorum okudum. Ama kullan varsa eksi ve artıları nelerdir? Önerir misiniz?

8 CEVAP

Oqrenerde06

Alabilirsiniz çok seviyor bazıları benimkiler deli oluyor şimdi de kocaman bir minder siparış verdim çok seviyorlar.

Oqrenerde06

Basaklı da var tek çiftte ama basamaklıyı daha çok seviyorlar kediler yükseği sevdiği için bence yüksek bir ev alın üzerinde de bir köşe olsun yukarı çıkıp etrafı seyretmeye bayılıyor lar.

Benim haydut rahatı sevmiyor. Gidip parkeye vs yatıyo

pablopicasso

Sizinki nasıl ?? Yüksekliği tek çift mi? Basamaklı mı ?

Beyzaduman

Bem kedi kulesi kullanıyorum. O kadar memnunum ki. Neredeyse tüm gününü orada geçiriyor. Fiyatları biraz artmış sanırım ama her kuruşuna değer

Boncuk2020

Genelde kediden kediye değişen bir durum. Ben boncuğa mama kaplarıyla takım ev aldım. Üstünde ismi bile yazıyor, ama toplasanız 5 kere içine girmiştir. Sehpanın üzerindeki polarda yada aramızda koltukta, en sevdiği de üstümüzde yatmak. Yani yanımızda olan ama ev hariç her yer. Şu anda evi oyuncaklarını toplamak için sepet görevi görüyor. Önce kendiniz kutudan bir ev yapın biraz deneyin. Ona alışırsa ev alın bence.

siriniko29

Biz baya kule şeklinde birşey aldık. En tepede bazen yatıyor genellikle günde 15 dk oyun oynuyor orda. Pek ilgili değil. Bence bu durum kediden kediye değişiyor. Önce bir kutu ile kedi evine ilgisi var mı bir bakın isterseniz

pablopicasso

#boncuk2020, siriniko29

Önerileriniz için teşekkür ederim.
Evet aslında bezden tiyatro sahnesine benzer bir yuvamız var. İçine kırık yılda bir girip, 5 dk durup çıkıyor.
Yemek masası altında yada sandalyelerinde etrafı kolaçan edip yayılmayı daha uygun buluyor.
Pencere önünde sabahları sitedeki hareketliliği
gözlemlemeyi seviyor ama kule de elimde kalırsa 😕😕