Hangi Kumu Önerirsiniz?

ezgiisc

Anket

Proline
(4 oy)
Magicsand
(2 oy)
Marcat
(1 oy)
Toplam (7 oy)

Hangi kumu önerirsiniz. Ben 1.yi alıyodum ama değiştirsem sıkıntı olur mu sizce. Hepsi aynı mıdır ?

4 CEVAP

Sznyll

Bende 1. yi kullanıyordum. Güzel bir kumdu pek tozuduğunu görmedim. Fakat çok iyi topaklanmıyordu. Arada bir elerken dağılıyordu bu yüzden kum çabuk kirleniyordu. Şimdi q
Quik diye bir markayı kullanıyorum. Proline'a göre daha fazla tozuyor ve daha iyi topaklanıyor. 2. olanı bende denemek istiyorum ama 3ü daha önce duymadım bilgim yok açıkçası. Eğer Proline'da topakların dağılma sorununu görmediyseniz devam edin derim. 😊

ezgiisc

Evet ekerken parçalanıyo biliyorum :(.

Sena1231

Proline burdaki değilde başka çeşidini kullanmıştım topaklanma ve koku kalitesini pek beğenemedim ben açıkçası. Ben vancat kullanıyorum çamlı olanı kokuyu vs hapsediyor memnunum dilersen küçük boyunu alıp deneyebilirsiniz😊

Boncuk2020

Bende ilk proline marsilya sabun kokulu ile başladım. Uzun süre dayanıyor. Koku yapmıyor .Kum eskidikçe topaklanma zorlaşıyor sadece. Sonra vancat denedim Topaklanması da normal, ama taneleri çok ince geldi paspas olmasına rağmen evin her tarafı kum oluyordu. O yüzden Proline kullanmaya devam. Hem fiyat olarak uygun hem de genel performansı fena değil.