Pencereler İçin İçe Açılan Kilitli Sineklik Kullanan Var Mı

patipatili

veya başka tavsiyeleriniz varsa bu konu hakkında?

6 CEVAP

patipatili

pileli olanların alt kısmı çıkabiliyormuş sanırım yapışık değilmiş onu önermiyorlardı o yüzden. kedi için sineklikler varmış sanırsam böyle gönül rahatlığıyla kullanabileceğim bir şey arıyorum

sultansbutler

ya çelik/alüminyum kilitli sineklik ya da daha ucuz olan diğer seçenek file. ben açıkcası fileyi tercih ederdim bi tık daha ucuz diye ama bütçe varsa sineklik en iyisi.

Akordeon sineklik katlandığı yerlere tırnak atılınca yırtılıyor, bizzat yaşadım 😀

asrayildrm

+1 yaz gelmeden taktircam ben de

Maths8081

Pileli akordiyon sineklik taktırdım korur diye düşünüyorum

Superisi814

Kapilarimizdaki pileli akordiyon sineklikleri bizim sipa bozdu 😊 Bizim yaşam alani girip cikmasina cok uygun zaten.Sinekliklere attigi tirnak yetiyor valla😊File oneren arkadaslarim var , şehir hayatinda file kurtarici diye biliyorum.