Kedi Diş Fırçası. Kullanan Varmı Memnun Kalan?

Oqrenerde06

Eczacıyım eczanem den bebek fiş fırçası aldım silikon şeklinde zarar vermeyecek olarak üretilen kullanan memnun kalan veyahut daha iyi bir ürün bilen varsa yazabilir mi nette baktım normal fırça gibi olanlar da var ama bu daha pratik kolay olur gibime geldi.

8 CEVAP

fettahaltuntas

ben bimden 1 tl ye aldigim bebek dis fircasiyla cok guzel goruyorum isimi :) cok yumuşak fırçasi

Oqrenerde06

Kucuk fotoğrafta büyük çıkmış serçe parmagıma kadar gırıyor. Başlığıda küçük fakat fotoğrafta acayıp büyük görunmuş. Bebekler için normal de bu ürün.

Veteriner diş fırçasının çok iş görmediğini kuru kedi mamasının daha çok iş gördüğünü söylemişti.

Kediniz izin veriyorsa bence denenebilir.d

Oqrenerde06

🐈🐈‍⬛🐱

shoto

Biraz fazla büyük değil mi kedi için?

Oqrenerde06

Haha oda güzel :D

Oqrenerde06

Denemem lazım akşama denicem erkek kedim izin verir de dişi kedimi pek sanmıyorum çok nazlı. 😅😅