Kedim Bu Kedi Evini Kullanır Mı?

bimiyav12

Merhaba dolap uygulamasından kedi evi almayı düşünüyorum ama kediler, merdivenli evleri mi daha çok kullanıyor yoksa tek katlı evleri mi emin olamadım. Sizce hangisini almalıyım?

7 CEVAP

Yoqqqqi

Belki 5dakika kullanacak, belki 5yıl.

Tosbikdumik

Hiçbir kedinin kedi evi kullandığını görmedim ben. Verilen paralara yazık gerçekten . Bizde bir hevesle aldık duman beye ama bir kere bile icine girmedi ya bir .. tekli koltuk ve kanepe üzeri saldalye vb yatmamasi gereken neresiyse orada yatıyor .. ilk başta sinirlenip kaldırıyor evine götürüp bırakıyordum uyuması icin ama sonradan mantıken düşününce burası onun da evi paşa keyfi nerede isterse orada yatsın yavrucak .. umarım sizin bebeğiniz kullanır da verdiğiniz paraya içiniz acımaz 🤲🏻

Superisi814

Merhaba,
Inanin bu sorunun cevabini kimse bilemez kedinizden baska.Pasa keyiflerine göre seçiyorlar, bazen onlar icin aldiklarimizi sevmiyorlar ve elimizde kalabiliyor.

bimiyav12

Teşekkür ederim hepinize. Haklısınız aslında kullanıp kullanmamak tamamen ona kalmış:) Merdivenli olanı aldık bakalım hadi hayırlısı🙃

DoraFiko

Ne kadar yüksek o kadar iyi. Tek katlıları pek sevmiyorlar. 2 kedimde tek kuruşuna kadar hakkını veriyor evlerinin 😊 hem tırmalama hem uyuma hemde oyun için çok iyi oldu. Kendilerine ait bi alan olması daha iyi hissettiriyormuş. Şimdiki aklım olsa daha yüksek ve büyük olanlarından alırdım.

İnşallh sizin kedinizde kullanır 🌸

DoraFiko

Birde aklınızda olsun evin konumu çok önemli. İlk aldığımda kapı ağzı gibi sürekli insan geçen biyerdeydi ev pek kullanmadılar. Tırmalamak için gidiyorlardı sadece yanına. Sonra yer değişikliği daha kuytu köşe biyere taşıdık. Üstünden inmez oldular. Sizde deneye deneye bulabilirsiniz sevdiği yeri

bimiyav12

Çok teşekkürler dikkate alacağım😊 İlk geldiği zamanlar yine böyle hevesle bir kedi yatağı yapmıştık ama çok kullanmadı maalesef. Bu sefer inanıyorum kullanacak 😂