Anne Ve Yavruları Boxa Nasıl Koyabilirim

Cook

Anne ve yavrular için geçici yuva buldum.Bugün almaya gelecekler fakat yanına mama koymaya gittiğimde bile tıslıyor bana.Boksa nasıl sokabilirim?Ya da kutunun içinde giderler mi acaba boksta çok mu sıkışır 5 yavru bir de anne?Araçları yokmuş bir dolmuşluk mesafe yaklaşık yarım saat yol gidecekler.Şimdi bi kasanın içinde duruyorlar

1 CEVAP

sultansbutler

anne yavrulardan bir süre sonra ayrılacaktır hep emzirmez. önce yavruları koyarsanız boxa anne de girer illaki. girmezse yavrular ayrı anne ayrı 2 box yapmaktan başka çare yok. box cidden küçükse biraz büyük birşey alın derim.