Yeri Kazıma Hareketi

tyguler

Kedim genellikle mama yedikten sonra yeri aynı kumunu kazıdığı gibi kazıyor. Endişelenecek bir şey olduğunu düşünmüyorum aslında ama yine de sormak istedim normal bir hareket mi sizin kediniz de yapıyor mu

3 CEVAP

Benim kedim de yapıyor, sokaktan geldiği için mamasını diğer hayvanlardan korumak için ya da tadını beğendiğinden sonraya saklamak maksatlı yapıyorlar dedi veteriner. Başta ben de korkmuştum.

mihriii

brnimki de doyunca sevdiği yiyecekletin üstünü örtmeye çalışıyor hep saklamaya çalışıyor sonra yiyecek yani

Lils

Benimki de öyle