Erkek Lop Tavşanı Olanlar Bana Dönüş Yapabilir Mi?

tavis

2,5 yaşında hollanda lop tavşanım var ve 1 aydır sürekli bizimle çiftleşmeye çalışıyor. Sürekli çok pis koku salgılıyor, çok sinirli, evin içine çişini yapıyor ve en önemlisi acı çektiğini gösteren sesler çıkarıyor. :( tavişe ankaradan damat arıyoruz, tavşan sahipleri bana acil dönüş yapabilir mi lütfen?

7 CEVAP

PERIveLIDYA

Kendiniz de alabilirsiniz bir erkek tavşan

PERIveLIDYA

Yani bulmanız zor olur diye dedim

tavis

bir tane tavşana bakmak bile bu kadar zorken iki tanesini hayal edemiyorum. :/

dollfacepersian

Bir tavşana bakmakta bu kadar zorlanıyorsanız neden çiftleştirmek istiyorsunuz? Tavşanlar bir doğumda birden çok yavru doğurur genelde. Yavruları olunca ne yapacaksınız?

tavis

çok fazla acı çektiğini gösteriyor, normalde 5 gün falan kızgınlık döneminde oluyordu ama 1,5 aydır kızgınlık dönemi hiç geçmedi, sürekli çiftleşmek istiyor, o yüzden çiftleştirmek istiyorum. Yavrularını da ergenliğe girdiklerinde sahiplendireceğim.

Cotontzu_Siri

kısırlaştırsanız daha mantıklı değil mi

tavis

tavşanlar çok hassaslarmış, aşıda bile ölme ihtimalleri varmış. yani veteriner öyle söyledi, bi de çoğu veteriner tavşanlar hakkında bilgi sahibi değilmiş, benimde gözüm korktu, vazgeçtim.