Numune Ürün

PumCatLitter

Anket

Ürün İsterim (kargo ücreti öderim)
(27 oy)
Ürün İstemem(kargo ücreti ödemeyi doğru bulmuyorum)
(12 oy)
Toplam (39 oy)

Numune ürün istediğiniz firma kargo ücretini sizin karşılamanızı iste de yine de ürün talep eder misiniz?

(hem ürün hem de kargoyu firmanın karşılaması maliyet açısından biraz sıkıntılı oluyor da :))

6 CEVAP

PumCatLitter

Merhabalaarrr :)

Gelen mesaj ve anketlere verilen cevaplar doğrultusunda numune ürün gönderimi yapmanın mantıklı olacağını düşündük :)

Numune ürün gönderiminde kargo ücreti ödemeyi kabul edenlerin oranı neredeyse %75 :)

çekilişte sınırlı sayıda ürün gönderimi yapmaktansa daha fazla müşteriye ulaşmak daha fazla geribildirim demek bizim için :)

en kısa zamanda kargo şirketleri ile alıcı için uygun fiyatlı bir kargo ücreti anlaşması yaparak sizlere geri dönüş yapacağım

pablopicasso

Eğer ürün piyadaki ürünlerden farklı ise kalitesini ispatlayabiliyorsa ve aradığımı vaat ediyorsa üstelik bunu açık, şeffaf bir şekilde sunuyorsa şans vermek için elbette karşılarım.

patipatili

yukarıdaki yoruma yüzde yüz katılıyorum farklı ve bilindik dışı üstelik iddialı ise kargo parası kesinlikle sıkıntı olmaz denemek isteyenler için

pablopicasso

Eğer ürün piyadaki ürünlerden farklı ise kalitesini ispatlayabiliyorsa ve aradığımı vaat ediyorsa üstelik bunu açık, şeffaf bir şekilde sunuyorsa şans vermek için elbette karşılarım.

PumCatLitter

Açıkçası kargo ücretlerinin bu kadar uçuk olacağını düşünmüyordum. 4 kargo ile anlaşmamız var şu an biri fiyat dönüşü yaptı 21 lira dedi ürünümüz bile o kadar pahalı değil. fiyat indirimi için çabalıyorum umarım makul bir fiyat alabilirim.

Renklipati

H geldiniz aynen dediğiniz gibi makul kargo ücretli olursa mutlaka numune talebinde bulunan sayısıda çoğunlukta olacaktır