Diş Kaşınmasına Ne İyi Gelir?

Pufininelifi

Merhaba,
Kedim diş değiştirme döneminde. Dişleri kaşındığı için sürekli bir şeyleri ısırmaya başladı. Isırdığı şey genelde elim oluyor.😅Elimi ısırmaya alışmasın diye köpek kemirme çubuğu almayı düşünüyorum. Bunun bir sakıncası var mı? Ya da farklı önerileriniz? Şimdiden teşekkür ederim. 😊

4 CEVAP

Pufininelifi

Kimsenin fikri yok sanırım.

mihriii

ben kullanmadım hiç ama matatabi çubukları var işr yarar gözüküyor

Zeynepulku

Matatabi çubuğu deneyebilirsiniz benim kedim deverek kemiriyordu. Bunlar da ise yarayabilir