Exclusion Mama Kullanan Var Mı?

DAMLAYMANAV

Arkadaşlar exclusion mama kullandıysanız yorumlarınızı yazarsanız çok sevinirim.

20 CEVAP

tugcerbs

Mamanın içeriğinin temiz ve kaliteli olduğunu biliyorum.

deniznergis

veterinerim önermişti kışırlaştırdıktan sonra bunu kullan diye balıklı ve etli olan paketlerin 300 grlık paketlerinden alıp denemek istedim benim kedim yüzüne bile bakmadı ikisininde bende sokaktaki minnoşlara vermiştim.

DAMLAYMANAV

Evet içeriği öyle görünüyor. Tane boyutunu biliyor musunuz?

Palyaco

Normal tane boyutu proplan gibi boyutu birkere denedim fena deyil

6 aylık kedim için Unique, Proplan vs. bir çok mama denedim, hiçbirini bu kadar severek yemedi. Yedirebilmek için yaş mamayla karıştırmak zorunda kalıyordum, bunu tabağına koyar koymaz yemeğe başladı ve 1 haftadır hiç problemsiz yiyor. Proplan'a göre biraz daha iri taneli.

DAMLAYMANAV

İçeriği hoşuma gitti benimde hangi çeşidini aldınız? Ben iri taneli olmasını istiyorum o yüzden tane boyutunu özellikle önemsiyorum😊

Tavuklu Narlı ve Yaban Mersinli almıştım :)

Biz konserve mamasını denemiştik. Animonda gibi gayet kaliteliydi, jöleli değil. Epey memnun kaldık ancak kuru mamasının küçük boyu olmadığı için tereddüt edip almadım. İçeriğini inceleyip çok beğendiğim için konservesini denedik sadece

DAMLAYMANAV

Evet genelde sevmemiş kediler. Teşekkür ederim.

Kuzulu kısır olanının deneme boyunu aldım T rendyolda kuponum vardı 30 TL ye geldi. 300 gr. Severek yediler. Ama tabi 300 gr mama yani iyi kötü diyemem. Kusma ishal vb yapmadı, iştah anlamında sorun yapmadı. Uzun vadede ne olur bilmiyorum. Ben biraz daha yaygınlaşmasını bekliyorum devamlı almak için. Zaten büyük kilolarda satılmıyor henüz.

Ben pro plan yavru kedi mamasını kullanıyordum Pet shopda çalışan arkadaş bana bu mamayı önerdi içeriği iyi olunca denemek istedim ve pro plana göre bu mamayı daha iştahla yedi biz şuan memnunuz. Pro blana göre taneleri birazdaha büyük ve koyu renkli

Doga4

3 aydır sığır etli kısırlaştırılmış kedi mamasını kullanıyoruz. İki kedim de severek yiyor. Kokusu da güzel, kötü kokmuyor. Bu mamayla devam edicez

Pollythelilly

1haftadır yavru kedim için kullanıyoruz.Tadını sevdi şu an için bir sorun yaşamadık.

Pollythelilly

1haftadır yavru kedim için kullanıyoruz.Tadını sevdi şu an için bir sorun yaşamadık.

Deliladilan

  1. ayımız oluyor sığır etli olanıyla tanışalı. 2 kedim de bayılarak yiyor. yaşlı olan kedimin tüyleri çok sertti yapısı öyle sanıyordum ama bu mamadan sonra pamuk gibi oldu kızım. N&D den geçiş yapmamıza rağmen bu kadar iyi gelebileceğini beklemiyordum. ayrıca kokusu çok güzel meyvemsi bir kokusu var ve kötü dışkı kokusu vs yok. tüy yumaklarını da dışkı yoluyla atıyor vücuttan. kısacası tereddüt edenler varsa gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. bu kadar çöp mama varken ülkeye bu mamayı getireni tebrik etmek lazım