Yorum

Peritatoglu

Kedi aldığımda bazı insanlar tepki gösterdi evde kedi olmaz ev pis olur felan diye öyle Diyen insanlar yaşamayı haketmiyor bile sizin de çevrenizde böyle diyen oldu mu ?

2 CEVAP

Renklipati

Olmazmı.. tüyü dökülür kılını yutar hastalık kaparsın, tabağa çanağa dokunur ağzı pis neler neler..
Okadar mutluyum ki kızımı sokaktan bulduğum için o benim için kedi değil bin tane insandan daha sevimli daha dost arkadaş kucağımda uyuduğu zaman kıyamıyorum kaldırmaya uyanır diye..kedi beslenmeyen bu duyguyu bilmez kızım diyince yüzüne bakıyorlar

Sznyll

Elbette herkesin çevresinde böyle insanlar var. Banada çok söylediler. Ailem çalıştığı için kedinim tüm sorumluluğu bende. Bakamayacağımı düşündüler halada öyle düşünüyorlar. Hiç takma. Elbette yaşamayı hak etmiyor diyemeyiz 😄. O onların kendi fikri saygı duy evet haklısın de geçiştir.