Kedi Maması

bolt

Kedime maması bittiği için ve akşam hiçbiryer açık olmadığı için et su tablet eritip ekmeğin üstüne döküp verdim ve gayet güzel yedi ama sıkıntı olmasından korkuyorum bir sorun olur mu

6 CEVAP

bolt

İlk kez yaptım bunu kedim 9 aylık

Therumeysa

arada bir bunu yapıyor musunuz yoksa ilk defa yada uzun bir sür sonra mı oldu? sindirimi bozulabilir kabızlık veya ishala dönüşür ayrıca kediniz kaç yaşında? böyle durumlar için elinizin altında süt tozu bulundurun gimpetin süt tozunu da tavsiye ederim

Cotontzu_Siri

tek seferden bir şey olacağını sanmıyorum. kediniz kaç yaşında

Cotontzu_Siri

bir şey olmaz

Denizzzzzz

Korkmayın bişe olmaz ;)

meldahilal

9 aylık ise verebilirsin