Kızımın Vücüdundaki Şişlikler

Sesamia

Merhaba arkadaşlar. İki yaşında bi goldenim var nişanlımla beraber bakıyorduk yani onun evinde kalıyordu askere gittiği için mia şuan benim evimde kalıyor tamamen ama ona bağlılığı farklıydı. Gittiğinden beri mutsuz halsiz ve son 15 gündür vücudunda şişlikler çıkıp çıkıp içinden iltap akıyor ne kadar veteriner varsa bulunduğum ilde hepsine gittim böyle bir vaka ile karşılaşmadıklarını söylediler. Kendi veterinerimiz antibiyotik ve kordizyon tedavisi uyguladı ama gene sonuç alamadık, bugun 15. Günümüz yeni bir şişliği daha çıktı kan tahlilllerinin hepsi temiz şekeri yok dişlerinde problemi yok,şuan çok çaresizim ve çok üzülüyorum böyle bir vakayla karşılaşan varmıdır aramızda? Cevaplarınzı bekliyor ve teşşekür ediyorum

2 CEVAP

patili

çok üzüldüm öncelikle. stresten hastalanmış ssnırım yavrucak. stres tamamen bağışıklık düşürür. o manyak veterinerlerden tek isteğiniz şu olsun; 3 gün üst üste bagışıklık iğnesi vursunlar. ve iltihapların içeriden kuruması için de antibiyotikli bir iğne yapsınlar. bagışıklık güçlenirse hepsi geçer. bu tavsiye kısa vadede önlem almanız için. istanbuldaysanız avcılar veterinerlik fakültesinin aciline götürün derim. veya wethouse acıbadem edip bey baya başarılı. oraya götürün. bi gösterin.

patili

aadece meme bölümlerinde oluyorsa bu şişlikler ve patlamalar, meme tümörü demektir.