Sivas'ta Hangi Vet.i Tercih Ediyorsunuz?

BademSeker

Anket

Dost Pet
(4 oy)
Özmen
(1 oy)
Sıla
(0 oy)
Scü Hayvan hastanesi
(3 oy)
Toplam (8 oy)

Sivas'ta yaşayan arkadaslar hangi veterinere götürüyorsunuz miniklerinizi?

2 CEVAP

tyguler

Ben de çok araştırdım hemen hemen her arkadaşım dost peti önerdi birisi fakülteye götürüyoruz dedi biz de dost pete gidiyoruz bir sıkıntı yaşamadık. Sıla hakkında aşırı fazla kötü yorum var hatta burada taa 2 yıl önceki bir soruda da yazmışlar sıla klinik kedime yanlış tedavi yaptı kedimi kaybettik diye.
Özmeni de ger arkadaşıma sordum hepsi de orası neresi dedi ilk defa benden duydular benim sonuçlarıma göre dost pet en iyisi

BademSeker

Ben de dost pet e götürüyorum. Sila benim kedime de yanlis tedavi uygulamisti.sadece Acik mama ihtiyaci olursa sila dan alıyorum . Ozmen de asiri pgereksiz pahali. Dost pet ve hayvan hastanesi en iyisi sanirim