Kızım İyi

Luckyssss

Şuan da kızım kanlı ishali bıraktı sadece isal ek takviye olarak baska neler verebilirim isali daha erken kesecek olarak ne gıdaları vermeliyim

17 CEVAP

Reyyanhan

Tuz şeker limon.. 3 u de zararlı değil mi

Cotontzu_Siri

lucky mi

Cotontzu_Siri

Geçmiş olsun

dollfacepersian

İyi olmasına sevindim. Çok geçmiş olsun,umarım tamamen iyileşir

Luckyssss

Teşekkür ederim yardımcı olan herkese

yanik_kedi

Çok geçmiş olsun sevindim :)

Puppy730

Köpek beslenmesinde eser miktarda da olsa tuz gereklidir aslında. Ama bunu mamalardan ve sebzelerden alıyorlar zaten. Fazlası zararlı. Şekeri falan biliyorsunuz zaten. Ama ishal için iyi geliyorsa, o konuda bir şey diyemeyeceğim. İshal hakkında pek bilgim yok.

ndntmert

geçmiş olsun

bolt

Bir veterinerim var tanıdık onu arıycam şimdi kedinin durumunu söyliycem

bolt

Size geri dönerim

Luckyssss

Tamam çok tesekkür ederim :)

Luckyssss

Evet lucky :)

bolt

Biraz geç oldu ama özür dilerim veteriner iki gündür telefonu açmıyodu bugün ulaşabildim

bolt

Biraz geç oldu ama özür dilerim veteriner iki gündür telefonu açmıyodu bugün ulaşabildim

bolt

İsal için bir ilaç söyledi bunu kendiniz yapıcakmışsınız bende köpeğime yaptım işey yaradı isali geçti