Yavrularıma İsim Arıyorum

BademSeker

3 tane yavrum var. Onlara ve evimize guzel enerji verecek hoş ve anlamlı isim arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

8 CEVAP

baranertaga

Resim koysaydınız biraz daha iyi öneriler gelebilir :)

momo44

Bebiş
Mia
Miyu
Badem
Cilek
Bibi
Gibi gibi :)

gultenbulut

Dişi mi erkek mi yavrular?

BademSeker

Dişi de var erkek de. Resim bilerek koymadim arkadaslar, portakal tarcin bal kaymak falan demeyin diye. Anlamli bi isim olsun istiyor sizlere güveniyorum:))

gultenbulut

Erkek Leo, dişi Mia.

Patili_1

Mila,Sultan, Pıtır En beğendiğim Sultandir ona sultaniim diye seslenmek istemisimdir ama kedielr kendi adlarını kendileri seçiyorlar ben sultan çok diyordum ara sıra agzimdan oati çıkıyordu ama hep suktan derdim patiye alıştı

Patilehayati

zümrüt,şanslı,mırmır,eros,ares,starki,cornelyus,catrin

brokingbad

zümrüt çok hosuma gitti onu seçebilirsiniz birisine:)