Arkadaşlar Acil Yardım Korkuyorum Bir Şey Olacak Diye...

FDinler

Şimdi sokakta beslediğim bir kedim var ve 3 yavrusu var bugün onu yine aynı kedi ile çiftleşirken gördüm ve eğer hamile kalırsa diğer bebekleri yer diye korktuğumdan ayırmaya çalıştım 1. Soru
HAMİLE KALIR MI ? (Bebekler 1,5 aylık felan)
2.Soru
HAMİLE KALIRSA DİĞERLERİNE SALDIRIR YA DA YER Mİ ?

4 CEVAP

Therumeysa

hayır. doğum sonrası kızgınlığa girmesi normal ama kedilere zarar vereceğini düşünmüyorum belki emzirmesinde problem yaratır sütle beslenmeye devam etmeleri iyi olurdu ama ayrılacak yaşada gelmiş kediler

Luckyssss

Kediler 2 aylıkken bile annelerinin yanında kalır anneleri hamile kalırda içtikleri süt zehirleyebilir onları o yüzden mecbur artık sahiplendirmen gerekiyor

FDinler

Sokak kedisi oldukları için nasıl sahiplendirebilirim keratalar iki de bir kaçışıyorlar :)

patili

sen besliceksin sahiplenen çıkmıyor çok fazla ne yazık ki tüm forumlar sahiplendirme ilanı kaynıyor. dışarıda tehlikeli olur onlar için hayat. daha sakin bir yere al eğer anne kedi bırakırsa. ve besle canım 5 6 aylık olana kadar bebekler :)