Bi Kedi Daha Sahiplenmek İstiyorum

sugartgecat

yazın evden tasınıp daha genis eve gidicez kedimin oyun arkadası benim uniler acılınca evde ben de olmicam yaza 1 yasına girmis olcak ama yine de tek basına canı sıkılır gibi geliyo bi de evde kimse yokken birbirlerine sahip cıkarlar diye sacma bi tesellim var aileme yeni kedi sahiplenme mesajları veriyorum ama gülüp geciyolar yaza kadar nasil ikna edebilirim.. surekli darlayarak bilinc altlarına yerlestirmeye calısıyorum ama umursamiyolar pek

5 CEVAP

Patili_1

İki kedi belki onları zorlayabilir eğer istemiyorlarsa alma sadece akıllı oyuncakalr var yani kendi kendine hareket eden kuyruk sallayan gibi bende okula gidiyorum evde kedim tekken onlarla oynuyor ya da sadece bi kapak atıyorum pet şişe kapağı onla saatlerce oynuyor yeni oyuncaklar alın yani ona

brokingbad

Aslında şöyle okulunuz haftaiçi sabahtan akşama kadar diyelim gün içinde oyuncaklarla vs idare edebilir kediler köpekler kadar bize ihtiyac duymuyor.Tabi bir arkadaşı olsa çok güzel olur ama onların da anlaşamama,alışamama gibi bir problemi olabilir.Mesela etrafa oyuncaklar vs koyarsanix zaten gündüz baya bi saat uyuyorlar hele tekken uyur bu sefer de gece enerji patlaması yaşayabilir:) eve gelince onls güzelce oynayıp ilgilenirsiniz.Ben de cok isterim ama maddi olarak kaldiramam malesef

benim asla kedi istemeyen annem ve şuan evde olan 3 kedi :d ve 2 si hamile birden getir kediyi ayrıca yavruysa kıyamazlar zaten kabullenirler

BademSeker

Eger kediniz 1 yasindaysa yeni kedi alacaksanız yavru olmasin. Ben oyle bir hata yaptim. Kedim kucuk oldugu icin kendini koruyamadi buyuk kedim dovmek istedi hep pisirik oldugunu gorunce de..

sugartgecat

ailem birinci kediyi de istemiyodu simdi benden cok seviyolar.. bi de kedim hiç hırçın degil bebek kedi döver onu asıl :(