Kedim Çok Tüy Döküyor

nisaasavass

kedim çok tüy döküyor. proplan mama kullanıyoruz. royalin tüy dökümüne engel olan mamaya mı geçmeliyiz ? önerebileceğiniz mamalar var mı? ya da tüy dökümünü engelleyen vitamin, yaş mama?

3 CEVAP

Beyzaduman

Her zaman dediğim gibi BOLCA su, kaliteli mama ve düzenli taramayla EN AZA indirmek mümkün. Sıfırlamak mümkün değil ama :)

Hiiç bir çözümü yok bence. Tüy dökümü kedilerimizin doğasında var. Maalesef bunu kabullenerek çekmek zorundayız.

cerenruya

Mama değişimi kedinizi strese sokup daha da tüy dokmesini arttıracaktır. Kedilerin dönem dönem oluyor. Tarayın ve bol su içirin. 1 ay içinde normale biniyor